Je to dobrý, všichni se usmívají. Dokonce i tam, kde by to jen málokdo čekal. A není to jen tím, že dneska ráno všechny svým mlsným kočičím jazýčkem olízlo sluníčko. Nebo že by se povedlo uvařit srdíčkové kafe epických kvalit s hořkosladkou chutí mandí. Nejspíš nějaká magie, to je jediné vysvětlení.
S digitálními podpisy se úplně roztrhl pytel. Když to takhle bude pokračovat, budu mít zanedlouho i digitálně podepsaný rozsudek a osud se úplně zpečetí a ztřicetinásobí. Prohlásit se za autoritu bylo jednoznačně jedno z nejlepších rozhodnutí, které se dalo v tuhle chvíli učinit. Nejenže se všechno konečně unifikuje, ale taky odpadnou starosti se správou cizáckých nedostatků.
Jak už bylo řečeno, od rána dneska padala z nebe čistá magie, proto bylo vhodné zkusit vyvinout i nějakou snahu a trochu to kolem zachytit, udělat tak snad i radost a zažehnout kreativitu v okolí. Aby to nebylo tak úplně snadné, po menší korekci šly dva ze snímků na Instagram - jak to bude vypadat, když se zrcadlovková fotka napaští s filtrem na low-res sajtu plnou automatických a zbytečných efektů?
Ze dneška je úplně nejhorší zkušenost s parkováním idiotů v ulici. Neumí to a přesto to dělají. Nějaký ten pátek tu prosperuje kdovíjaká firma, která si začíná nějak vyskakovat a její trubky si tu začínají stavět auta kde se jim zachce. Asi je čas, aby jim někdo decentně oznámil, že se mají vystěhovat - a pokudmožno co nejdál za město. Pokud se nezaleknou, asi budou muset poznat špičku večera.
Už aby byla večeře. A někdy kolem ní ještě konečné přemluvení se dokončit globální dekorace, závěsy a všechno ostatní. Nejvyšší čas. Mwahaha.