Eida.cz - Jak na Nový rok

Jak na Nový rok

Eida

Ne, ne, ne. Naprosto se mi příčí někam psát 2-0-1-3. To číslo samo o sobě nedává vůbec smysl, je liché, ciferný součet je šest, krom sebe samotného a jedničky má taky nějakých šest velmi nepěkných dělitelů a když ho napíšeme v hexa, bude to 0x7DD. Úplně jako smajlík k nějakému špatnému vtipu - kterým může být třeba jeho třináctková reprezentace, která je BBB. Nesouhlasím s ničím. 

Včerejší oslavy se trochu vymkly kontrole. Existovalo možná tak jedno jediné místo, kde jsem chtěl tou dobou strašně moc být, takže jsem přátelům rovnou řekl, že s nima do žádnýho hardcorovýho gaybaru nejdu. Cestou se mi pak díky okolnostem splnila jedna aspirace, totiž strávit celou silvestrovskou noc na suit only, jejíž sekundárním následkem bylo pochopitelně děsit lidi. Jak povedené. Když to konečně všechno vypuklo a nebe prosytily exploze a kouře, ocitili jsme se konečně bok po boku v dokonalé symetrii a v pařátku. Bohužel to trvalo jen okamžik, protože výbuchy začaly strašlivě strašit kočítko, které si zalezlo za skříň a vyplašeně kulilo očka.

A dnešní Nový rok byl, jak se zdá, úplně poslední volný den z celého tohoto vánočního období. I tak v něm bylo příliš mnoho komunikace, fotek a věcí k vyříznutí a málo času na opravdu kvalitní relaxaci, která by se teď k následujícímu akčnímu týdnu velmi hodila. Hned zítra ráno to znovu celé začne nebetyčnou byrokratickou potyčkou a noci budou, stejně jako kolem Vánoc, celé probděny za účelem tvorby vzdušných zámků, které nikdo nebude potřebovat a ani nedovede dostatečně ocenit; každý den tedy nebude jako nerozbalený dárek, ale jako čekání na další rok. Ale takové to už prostě je, úplně zbytečně. Pokud je to předzvěst toho, že si třeba už neužijeme žádné léto, tak poteš pandu, protože pokud nebude už čas na čtení a lovení platin, všechno půjde do kytek mnohem rychleji. Stejně jako šel do kytek rok 2012.

Tento článek přečetlo již 63 čtenářů (0 dnes).

Komentáře

Nový komentář