Eida.cz - V dešti

V dešti

Eida

Už potřetí dneska. První dva články (nebo spíš pokusy o ně) byly kvůli nepřízni osudu a špatným zprávám snědeny kočičkou a nikdy už nespatří světlo světa. Je to zvláštní, dnešek byl z větší části utopený v dešti a vzhledem ke všemu hotovému či teprve připravenému šlo jen o to přežít neděli. Ryzí zlo.

Od časného rána tak zhruba do té desáté dopoledne se mi sama od sebe přeorganizovala a pečlivě srovnala všechna práce pro J.I. a pro zítřejší prezentaci. Krátce poté byl už den v podstatě naplněn a nebylo pro co žít. Překvapuje mě, že i přes tenhle zásadní nedostatek se mi povedlo dočíst zároveň dva rozečtené příběhy, což teda bylo omnoho lepší než pořád muchlat provázek od flashky, na které jsou aktuálně skutečně hrozné, zlé věci. Jen tak, bez zvláštního účelu nebo smyslu. Jen prostě ublížit. Už zase. Proč?

~ ~ ~

Včerejší noc byla snad celá strávena příjemným blouděním a hledáním zatraceného času v novosorpigalských sadech. Bohužel jsem měl s sebou i sekačku - omylem, byla to nehoda. Cestou na autobus se mi taky do perikardu zabodlo lízátko. V pozdních návratových hodinách ještě proběhla malá debata o karmě, která se právě rozhodla Jareda vytrestat rozbitím trojky. Může to všechno nějak souviset? Třeba i to, že zase dochází k selhávání jinak i bezproblémové techniky, pokud použiju své nadpřirozené pracovní schopnosti a zkušenosti čistě pro osobní prospěch, jako tomu bylo loni u TTčka?

Ale nestěžuju si, všechno zatím odpovídá přesnému očekávání (a času je přece dost), ale navíc díky tomu a především taky díky jednomu z dnešních dočtených příběhů byl učiněn zcela převratný objev v cestě za (ne) zcela nedosažitelnou Synchronizací. Minule jsem se zmínil o epickém úspěchu J.I. s fyzickým nalezení archetypu Zjevení. Během dnešního čtení příběhů, jejichž autorka ne-náhodou taky odpovídá tomuto archetypu, se dala objevit přesná Core-Similarity napříč všemi doposud nalezenými vzorky, což umožnilo jednak lépe pochopit jejich geografickou distribuci, pak hlavně jakýsi řád do zdánlivé entropie lidí kolem nich - není přesný! Bonus, tohle mi už žádná slepice nikdy nevezme a nesní.

Večer jsem musel chtě nechtě pro sekačku, když tu náhle... se vytvořily nádherně žluté oblaky a světe div se, zobrazila se duha skoro přes celou obrazovku. Bylo na tom pozitivní to, že všechno dopadlo nakonec dobře a všechny neúspěchy byly v dešti opláchnuty k novým pokusům - protože není nic horšího, než si vyčítat něco, co bylo provedeno mimo původní plán. Tak.

Lepší fotky? Mám. Ale nemohou tu být z celkem pochopitelných (nebo vlastně v globálu zcela nepochopitelných) důvodů zveřejněny.

A i když ani srpen nezačal kdovíjak dobře, minimálně čtyři datumy v něm se rýsují strašně pěkně a doslova volají a lákají. Ovšem v dešti... nic dobrého bohužel nevzniká. Od úterka bude zas hezky. Tak na Bruce.

~ Vlnovky v textu jsou věnovány Paelle. ~

Tento článek přečetlo již 86 čtenářů (0 dnes).

Komentáře

Nový komentář