Eida.cz - Úterky patří do kávy

Úterky patří do kávy

Eida

Za chvíli se to zapne. A je to. Seznam kontaktů okamžitě napovídá, že se dneska přísně trestá, hoši chtějí svoje platiny a jdou si přes oheň a horka za nimi. Tiše se usmívám, nechávám počítat FAH a mnohoznačně koukám do krémově planoucí kávy. Věc nad stolem zrovna ukazuje skoro 84 °F a stále pozvolna soupá. Zatím dneska nepadla ještě jediná dobrá zpráva. 

And then I got today another letter in the Gmail. Asi nemá moc cenu komentovat, že moje aktuální přesvědčení o tom, jak je všechno zbytečné, právě dosáhlo saturace. Celé léto měli všichni na všechno spoustu času, všechno jim bylo jedno a teď, když se čas začal konečně chýlit, jsou zas překvapení a snaží se vše dohnat na úkor ostatních a pečlivých. Ale co už. Navíc se mi vůbec nelíbí podzimní personální změny, ale třeba se usměje štěstí a přijede někdo na poníkovi. Tak jako tak musíme z EU vymlátit dotaci na připomínku Avi-ekologických aktivit na křišťálovém piedestalu, protože si to jednoduše zaslouží. Je nejspíš čas zpracovat pro ně i další návrh na restrukturalizace, ale kdo by se s tím dělal, když nebude správná zpětná vazba?

Pozvolna se líný den změnil v odpoledne a káva začala rapidně ubývat. Teplota nadále rostla nade všechny meze a vzpomínka na klimatizované Čívky krásně chladila, ale ne moc dlouho. Přišel tedy na řadu ďábelský projekt, a to hledání dočasného chlazení... Což se povedlo díky vyřazenému 12cm ventilátoru z PowerMacu a jednoho 6V adaptéru. Suddenly a wild adapter appears! Pak se plán ještě vybrousil epickým nalezením nadbytečného 12V trafa k routeru a už to jen fičelo.

Ale stejně. Stal se večer a zas to leze i nad 85 °F. Bylo tohle loni? Nebylo? Kdo ví. Hoši se pak ozvali a byli šikovní, protože maxovali své trofeje bezmála deset hodin v kuse, to si teda pěkně prošli peklem. Grim ještě vypadá, že by se dal uhrát v singlu, ale na morbid to už taky vidím jen jako co-op. Kdo ví. Všechno má svůj čas a nesmí na to být ani horko, ani zima, ani pod mrakem, ani v dešti, ani v kukuřici...

Ultimate relaxation.

Kolem se právě ale stahují mračna procesů a co nevidět se všichni ocitneme ve víru nenávisti a té sebezničující atmosféry bitevního pole, ve které se proměnilo celé tohle město. V první řadě je teď nutné chránit naše nejdražší a následně  i investice. Nikdo nám je nesmí sníst. If it came to that, I'd bite down on the capsule and be gone in seconds.

Ale teď... začnou zas padat tresty.

Tento článek přečetlo již 100 čtenářů (0 dnes).

Komentáře

Nový komentář