Léto je technicky v poločase, což znamená, že je potřeba si dát taky malou pauzičku a pak zas jet dál. Po vzoru loňských zápisů a různých logů z té doby by to chtělo se i letos nějak k něčemu vyjádřit, pak si dát pauzu, limču a následně se i radovat, že je ještě ve skutečnosti dost času na podniknutí něčeho více či méně veselého, třeba i v rámci nějakého operačního programu pro výlet.
- Jásejme, jsou konečně hotové DUMy! Ale to bohužel není všechno, ještě je tam někdo musí skutečně zvěčnit a popsat a starat se o ně jako o svoje vlastní.
- Po DUMech ovšem musí následovat ještě nějaké seznamy, od kterých je to pak už jen krůček ke skutečnému HR-managementu, čímž se to celé v krabici dostane na úplně jiný level (how did you get the backwards b?). A hlavně je taky pořád a pořád v plánu ale-né-kalendář. Pak už nebude potřeba obsluhovat jenom třeba střední firmy, ale možná taky i ucelené programy primární prevence sociálně-patologických jevů, kosmické družice a kávovar.
- Taktika StyXu připomínající syndrom druhého systému se přeměnila na skutečný projekt mající za úkol všechno přeorganizovat a striktně zjednodušit celý aktuální návrh, čímž se ušetří zdroje a čas. K tomu všemu stačí úplně jednoduchá věc - házet tam kafe jak lopatou, což je správné jednání v rámci operačního programu Kofein jako katalyzátor pro přímou syntézu snů, tj. vycházet z poznatků získaných z doby povýšení kávy na primární výrobní prostředek.
- Ocenil bych, kdyby existovalo aspoň jediné léto, na jehož konci by se nevyskytovala žádná obludná příšerka, se ketrou se musí neustále krvavě bojovat. Zatím totiž léto co léto, vždycky se tu vyrojil někdo všechno kazící a snažící se sníst všechny naše sny do jednoho. Tentokrát ale zachází už moc daleko a navíc stojí proti samotné Synchronizaci a vybroušenému labutímu zobáku.
- Zobáček (JI) si jako první úspěch připsal nalezení archetypu Zjevení doslova v kupce sena a jako druhý úspěch kvalitní odezvu v rozpoutané diskuzi o brutálních nevýhodách live-cd linuxových distribucích založených na Ubuntu (přesněji soustavě inicializačních skriptů Casper) primárně určených pro forenzní analýzu. Zkrátka a dobře, mlýnek se vždy v létě díky labutím křídlům velmi svižně točí kolem své osy - to se dá vyjádřit jediným zápisem: eiπ + 1 = 0. Bůh je super!
- Těší mě moc, že i známí kolem mají zájem (či jsou s dobrými úmysly násilně donuceni) číst velmi kvalitní literaturu a získávat tak ucelený pohled na souvislosti i mezi komplexními celky dění v našem společném prostředí.
- Naopak velmi mě netěší poslední update iTunes, už se v tom vůbec nedá skrolovat kolečkem... A o celkové lionizaci vůbec škoda mluvit. Zahodit to.
- K nepotěšivým věcem se ještě přidává zhoršující se bleeding effect a krutě zlomyslné sny. Jenže jak na to nemyslet, když v hlavě, někde vzadu...?
- Stejně jako loni je i letos potřeba se pořádně připravit na Sovu a tentokrát takovou přípravu nepodcenit. Slečny bez kosy by se měly objevit ještě do konce tohoto týdne a pak to musí vypuknout.
Závěrem tu většinou bývá něco málo psaní o trubkách. Tedy - trubky teď nejsou zkroucené, jsou právě čerstvě opravené a dokonce jedna nová vede přímo do expanzní nádoby pro kotel, takže se doplňování vody nově realizuje jen otočením páčky. Kotel, co?