Je po bitvě. A i B plány jsou splněny a padly zpět do hlubin. Přes celé to období dokonce ani nedošlo k žádným významným fotopostřehům, jen se trochu víc rozrostla sbírka Le Parking, která je v současné chvíli k vidění pouze na oficiálné facebookovské stránce Eida.cz a bude se jistě dále rozšiřovat. Aspoň pokud najdu i fota dávno minulá. Jinak nic nového. A v tomto měsíci čekají už jen čtyři relativně významné dny a po nich už bude oficiálně léto. Kladivem do hlavy za tohle, prkl.
- Pozůstatky dávné síly, radosti a energie jsou patrné na každém kroku a neexistuje místo, kde by se objevil někdo, kdo nechce něco podnikat, probírat drby a dále zajímavě oživovat minulost. Ale třeba to není tak úplně na škodu a bude to mít velký úspěch.
- Konečně jsem objevil jeden zapadlý music bar, na který se mě bylo ptáno přibližně v březnu - je to dokonce trupkovsky jednoduché, leží přes ulici (která je ve skutečnosti mostem, takže to není vidět). Bude při stavbě kavárny hrát asi nějakou roli.
- Disk a DVD subsystém jsou už kompletní v mediálním centru, jen to chce ještě doladit obsah a přeházet všechny časem nashromážděné veselosti do správných formátů. Není na to čas.
- Existuje spoustu různých verzí ruské hymny, k dohledání jsou i různé zdařilé a nezdařilé covery v rozmanitých stylech. Takový oficiální přehled je moc pěkně zpracovaný na Russian Anthems museum, zbytek je pochopitelně k dohledání na Youtube. Za zvláštní zmínku stojí anglická verze (1945), rocková verze současné hymny (ЛЮБЭ, 2005) a třeba reggae verze (5' nizza).
- Na středeční 300km cestě se v rytmu Amon Amarth zaleskly velké mlýnky ve větru, ale souhra rychlosti, pozice, absence pořádného foťáku a stavu CCD na mobilu neumožnila pořídit záznam jejich skvělé rotace.
- Konečně došlo k tomu, že ICQ opět globálně vypadlo. Ale tentokrát s tím rozdílem, že už nemám snahu se nikomu přizpůsobovat, takže pokud mě chcete dál IMkově kontaktovat, přejděte okamžitě a profesionálně na nějaké to XMPP - pořiďte si Jabber.
- Středa byla kromě cestování pod mlýnky taky světovým dnem IPv6 a s hrdostí mohu prohlásit, že se do tohoto termínu zdařilo IPv6 nasadit a bez jediné chyby rozjet na všech spravovaných systémech. Zahrnovalo to i veselou a dlouho odkládanou rekompilaci jádra, ale už tam je a vesele se točí. Následovat bude ještě jedna síťka, muhehe.
- Je pozoruhodné, že některé UHK zkoušky jdou udělat do 21 s.
- Káva se z nějkého důvodu nepovedla. Asi zase špatná karma.
- Včera, jak byl takový ten zvláštní večer, mi poněkud ruplo a přesvědčil jsem se, že Rebecca Black je úplně nejlepší ze všech.
A protože všechno vysněné zmizelo, pravděpodobnou náplní pro další dny nejspíš bude opět courání se po Florencii prokládané příležitostnou matemagií, evropskými projekty, modulárními DUMy a přípravami všeho ostatního, pořád a pořád dokola. A přitom je spíš čas bojovat. Synchronizace, samozřejmě, ale nikdy nezapomeneme...