Eida.cz - Jarní únava 9-0-5

Jarní únava 9-0-5

Eida

Konečně jsme se dočkali jara, ačkoli to není ani letos pro všechny úplně ideální. Ve skutečnosti je to dokonce úplně naopak, všude kolem najednou samá tragédie. S tím se ale zatím nedá nic dělat. Rozsvícené sluníčko už konečně otevírá zimou zapovězené možnosti, přestože noční teploty stále zběsile poskakují kolem nuly a kolem dokola.

  • Jak jsem jen tuhle mohl zapomenout. BOINC se konečně vydrápal nad milion a Enigma celkově na 129. To je víc než výborné a zaslouží si to potlesk a gratulaci.
  • Čekání na astronomické jaro bylo ještě snad akčnější než samotný konec/začátek kalendářního roku. Ovšem; pohodička, procházka, cigárko, kočička... a Měsíc do toho zářil ze všech sil. Možná to bylo ale taky všechno jinak :).
  • Včerejší kafe, Jared a výlet - kombinace hodná skutečně jarního dne, který jsme si maximálně užili a kuli pikle. Aby to všechno mohlo dopadnout velkolepě i v Home. Jen slečna za stolem byla trochu proti, zřejmě kvůli tomu, že nebyla seznámena s plánem a tvořila si plán vlastní. Budeme muset jet mercedesem do Japonska.
  • Dopsal jsem teď večer posledních osm stran a konečně to mám celé z krku. Ale ty šílené mozky na ministerstvu bych nechal za tvorbu tak nesmyslných předpisů rovnou ukřižovat. A ještě předtím jim dát sežrat instalační média od MS Office. To aby věděly, zač je toho loket.
  • Smažit cokoli na řepkovém oleji je taky snad vyloženě za trest a výsledek je skoro až, vlastně spíš určitě, nechutný.
  • Pokud mě dneska večer chtěl někdo naštvat... pak se to povedlo jen na chvíli, protože proti tomu existuje docela dobrá taktika.
  • A ještě jsem se vysmál těm, co se trapně pokoušeli obejít Apache log.
  • Je to tak asi rok a pár dní od té neblahé nehody ve Francii, ale nikdo se na nic neptal, takže jako kdyby se nic nestalo :). Jen možná Závodník bude cosi tušit o hvězdách na špičce vánočního stromečku. Tedy promlčeno, znamenitě.
  • Jsem velmi zvědavý na nové metody práce s lasery, snad to bude všechno úspěšné a usnadní to ve výsledku jak kreativní procesy, tak i případnou militarizaci vozového parku.
  • Když už je teoreticky možné krást facebookovské cookies a používat je k identifikaci, proč je rovnou nevyužít na kompletní zfalšování identity?
  • V pátek se rýsuje nová a velmi reálná možnost pokroku v synchronizaci.
  • Na strom za plotem přiletěl dneska odpoledne papoušek. Jenže ve skutečnosti to byla sojka.
  • Nedávno uvolněná vlna bezúčelové nenávisti se zas chová děsně bláznivě a kupodivu nese zajímavé pozitivní výsledky ve všech oblastech (nejen) svého působení.

Hraje si to sice s námi, ale ve skutečnosti je všechno už hotové, zařízené a tohle jaro bude ve skutečnosti působit pozitivně. Je konec všem zdánlivě vysněným jistotám; blížíme se tryskově do úplně jiné nové éry - a kdo ji nechytne, bude pravděpodobně ztracen. Chytni si!

Tento článek přečetlo již 102 čtenářů (0 dnes).

Komentáře

Nový komentář