Eida.cz - Do Ameriky za jídlem

Do Ameriky za jídlem

Eida

Děs, dny tečou jako ropa. To ať si každý podle svého svědomí přebere. Pomalu se blíží konec března a všechno začíná zase nově a tentokrát i ve velkém stylu.

  • Od pátečního nákopu už nic nejde jako dřív. Těžko soudit proč. Atmosféra se úplně změnila a nedá se volně dýchat.
  • Mám rozbitou hlavu. A dokonce i ruku, nechápu to.
  • Je za námi změna času a najednou je všechno úplně jinak. O to horší je, že tento dojem existuje i přesto, že všechny hodiny v domě ukazují letní čas celoročně.
  • Objevila se moje historicky první fotka na partyplanet a je vážně absolutně příšerná. Na straně druhé se na dvě z fotek ze série dostalo Zjevení, což je nemálo pozitivní.
  • Je cílem Zjevení vyhledat - a možná víte, co to asi znamená.
  • Točí se nejen mlýnky, ale zase i kola, takže se natáčí kilometry na niti a čekám na dalších 1200 km do ZOO, jen by ty temné noci na IRC mohly být alespoň o něco klidnější, milejší a šťastnější - pro ty smutné.
  • Takže podnikáme různé synchronizační výlety. Zatím se daří.
  • Lenka se smála, povídala, že vypadám divně, doporučila mi hodně mňoukat a má jisté, že pojede hned po promoci do Ekvádoru.
  • Opravil jsem dneska v autě závadu na reaktoru - stačilo zalít vykukující palivové tyče vodou a už to zas šlape jak má, alien nikde neslimí. Jen při brždění to sem tam blikne křivě.
  • Jeli jsme pak s Jaredem nejdřív odhalit tajemství, přičemž se tam vyrojili jeho kolegové a čivičtí mravenci, a pak do Ameriky na burger. Bylo na tom nejvíc smutné to, že nikde nebyly burgery vážně kvalitní a ještě ke všemu jsme potkali pomalou zelenou Ninju a nasranou blondýnu. Takže příští plán spočívá v navezení si zahradního nábytku a grilu s sebou a pak to rozděláme někde na ulici a bude automatická street párty. Tomu vyloženě nelze odporovat.
  • Dneska má svátek Soňka a Jared ji nechal celý den jen tak nečinně ležet v pokoji. To aby si odpočinula.
  • Můj 1111. tweet byl "Lískni si.". To asi šlo udělat líp, bohužel.

A v tomhle posledním březnovém týdnu budou ještě možná odpojené StyXárny, to bude mela. Co na tom vlastně. Ať se daří a úsměvy jen září.
V neděli večer, na rohu v kavárně... ;)

 

Tento článek přečetlo již 94 čtenářů (0 dnes).

Komentáře

Nový komentář