Eida.cz - Úsměvy nahoře, nebe dole

Úsměvy nahoře, nebe dole

Eida

Je klid a všechno probíhá naštěstí pokojně. Ve vzduchu je cítit jaro a sněží. Což nakonec přejde a jaro bude nejen cítit, ale celistvě se klubat všude okolo plnými doušky. Hlavně tulipány a narcisy, tolik se přece radují. Ušáci jedni.

  • Co týden je to skoro dalších nových 1200 km výletu, ale do ZOO se dostat nějak rychle nedá.
  • Tuhle v pondělí jsme měli večer radost v PlayStation Home. Tolik lidí tam jen tak pochodovalo a smálo se všemu. Když se povedl výborný plán s točící se troječkou, bylo potřeba po půlnoci dojet pro colu. Nakonec Jared rozbil pár aut a Carlos šel vystřílet zlosyny.
  • Listoval jsem starými záznamy a podobně radostnými memoáry a vzešla z toho velká spokojenost, protože je všechno naprosto v pořádku, jako vždy.
  • Moc mě baví pročítat i zápisky nové, různé, veselé i smutné, podivné i jasné, matematické i všechny ostatní.
  • Dnešní novinkou tu je stránka s odkazy, která se snad bude vhodně přizpůsobovat a v rámci možností i dál rozrůstat. Pokud by to někoho zajímalo, je postavena na RSS snippetu z května 2006, takže konečně to celé našlo i nějaké uplatnění. Mlýnky StyXu prostě melou strašně pomalu, ale nakonec většinu jednou semelou.
  • Další absolutní novinkou je, že jsou z prapodivného pochodu mysli zrušeny všechny dosavadní blokace, takže se sem už zas dostane téměř kdokoliv. 
  • Néé, nemám ještě dočtenou třetí knížku, někde se to zaseklo. Vzhledem k tomu, že je ze všech z řady nejzábavnější, to nemá žádné racionální vysvětlení. Rozhodně mám v plánu pokračovat během zítřejší cesty, pokud to vnější okolnosti dovolí.
  • Včera byl úspěšně dokončen Dell a vrní moc pěkně. Snad pošlape hladce jako ulita a přinese majitelce spoustu krásných zážitků.
  • S tím souvisí i minulé fotky. Nečekal jsem, že by mohly být skutečně až tak chytlavé a dost mi na tom nově vadí, že nebylo po ruce nějaké mnohem lepší světlo a osvětlení magií, aby bylo všechno krásně čistě vidět.
  • Pobavily mě opět mé milé trubičky. Snažit se můžeme jak chceme, ale bezpečnost, není-li explicitně brutálně vynucovaná, nemůže a nikdy nebude existovat.
  • Doporučuju na všechno marketingové triky. Nebo spíš nástroje, strategie a analýzy. Ono to přinese svoje ovoce velmi záhy.

Je to jedna velká bitva. Mějte oči dokořán a kvákejte :).

Tento článek přečetlo již 103 čtenářů (0 dnes).

Komentáře

Nový komentář