Eida.cz - Právě včas

Právě včas

Eida

Nuda. Večer. Únor. Tma. Rest in pieces. Tak nějak se to motá v obilných kruzích. Už to vypadalo, že zábavy budou muset skutečně počkat na zítra, ale v tu pravou chvíli se konečně něco objevilo. Smíchy jsem právě vyprskl kočičí chlupy.

  • Sice pozvolna, ale víc masově se rozširují (už ne zas tak nové) zbytečné komunikační prvky i mezi ten nejobyčejnější lid, ale i tak je to fajn. Dá se u toho nasmát víc než hodně, protože všichni tak nějak navzájem utíkají, schovávají se, bojí se, nechápou a nemůžou se najít. Z tichoučkého povzdálí se dá říct, že naše technologie se jim pak musí jevit ryze jako ufounská.
  • Za chvíli zmizí poslední muffin a nezbyde tu nic.
  • Ráno mě venku vždy vyloženě baví havran.
  • Muffin byl sněden.
  • Je neskutečně potřeba nakreslit spoustu krásných věcí v PS, protože pokud se všechno povede, bude to bomba. Naštěstí je to celkem zábava, jen na to není čas a vůle.
  • Dneškem na 144. místě v Enigmě celosvětově. To je zatím rekord a přitom běží jen polovina strojů a jen ve svém volném čase.
  • Kalendář zatím nějak stávkuje, takže to vypadá trochu blbě, ale co se dá dělat. Snad se to zlepší počínaje novým týdnem. A možná budou i soubory. Spíš ale ne.
  • Hledání pro synchronizaci je strašně vyčerpávající a obecně nemá smysl. Jenže bez něj by nemělo smysl už vůbec nic, takže aspoň něco.
  • Někdo napíše kvanta nesmyslů, ale neudělá si čas aspoň v krátkosti odepsat, což by se slušelo.
  • Hlavní hrdinové právě diskutují o tom, jak se vydají do pouště a všechno zvládnou. Zbývajících 150 stran ovšem napovídá, že to nebude zas tak jednoduché.
  • Udělejte si z nudy psychotest, odneste si z ostrova mušličky, zažijte něco zábavného v kavárně a přidejte si to vše na diePod slaylist.

A to by mohlo zas na chvíli stačit.

Tento článek přečetlo již 96 čtenářů (0 dnes).

Komentáře

Nový komentář