Eida.cz - Neděle v labutích perutích

Neděle v labutích perutích

Eida

Vypečená neděle. Okny prosvítá smějící se sluníčko a teploměr zas dokonce ukazuje pozitivní hodnoty. Čaj a drobnosti k snídani snad bez chyb a už od rána je veselo jak na planetě opic. 

  • Týden a dny tak nějak kolem pobíhající byly a stále ještě jsou pěkně výtvarné, vyrovnané a mrazivé. Z výtvarností především skoro dvougigové stínohravé výcvaky s vykloubením zápěstí, 5000px pokus o 16:10 re-wallpaper s Audrey Hepburn a další, úplně nové techniky v rámečkovacích počinech a pryskyřici.

Audrey ~ Eida.cz

  • Smůla, že se nenašel dostatek zájemců o další podobné veselé nesmysly, ale ono se to už někde zaindexuje a pak se to objeví samo.
  • Vtipná shoda náhod zaručila obrácený převod letopočtu a StyX tak chvíli zarovnával svoje soubory někam do 334. století :). Je to flexibilní.
  • Všechna cestovní vtipozla plánovaná na dnešní bitevní odpoledne vymizela už v 11:35 a žádný významný pocit z toho nevzešel. Kdyby se to ale nevyrušilo, naskytla by se sice příležitost jít se kradmo podívat do ZOO, případně se vykoupat, ale tamní vody jsou na můj vkus přespříliš rybnaté a ještě ke všemu je pořád pořádná zima.
  • Stále nemám dočteno a stává se z toho nekonečný příběh :D. Ale to je jen kvůli tomu, že je zima a nedaří se mi to, no! Každopádně už naši malí milí hrdinové zabili Žakleba i Chingou, takže se mohli úplně klidně vydat vstříc údolí a tam se divit a cestou se bát oslimení od chobotnic.
  • Dny jsou taky ve znamení Plants vs. Zombies. Nechápu, jak se bez toho dalo dřív něco udělat - přestože byli zas jiní požírači času. Ovšem tady je k tomu i prima hudba, za kterou může Laura Shigihara. Ta má na svém oficiálním kanálu spoustu skvělých videí, mezi jiným i jedno, kde se chlubí svou vlastní figurkou hydraliska.
  • Někteří si hrají na moudré a likvidují své stínové prezence na ohavných místech ve velkém, což je sice velmi doubleplus dobře, ale mnohem lepší by bylo nechat svoje neodmazatelné stopy černě hnít, zahnívat, rozkládat se a replikovat a generovat ohromné objemy nerelevantních dat, přičemž by to mohlo ještě nehybně sloužit dobré věci.
  • Právě Jesper Kyd a pohledy na letní satelitní snímky. Mapy. Paráda. Bohužel tomu chybí pointa. Důležité je, že umím přesně najít detaily i v 1:50000 a skládat si tak rychle mentální obrazy všemožných cest. Začátkem podzimu se to zas bude hodit.
  • K tomu mě ještě napadá, jak Ezio bravurně vyřídil obchodníka na lodi; je to jedna z těch nejzábavnějších vzpomínek vůbec.
  • Několik lidí v okolí si taky samo nakopalo jamky a mě už to prostě nebaví pořád dokola jakkoliv komentovat, soudit, bavit se, pobavit se, hodnotit, analyzovat, vytvářet soupisky, rozpisky, tabulky, bambulky a jeden výkres krocana. Sám díky kávě nevím, kde mi hlava stojí, protože mi spadla od té doby, co mi ji usekla kosa - nebo protože zapomenu zalít kytky...?
  • Závěrem ještě k výtvarnostem - objevilo se tu nové labutí záhlaví, konečně. Trvalo to skoro dva roky, než se k tomu dalo dokopat a dokvákat. Poděkování si zaslouží především ta labuť.
Tento článek přečetlo již 130 čtenářů (0 dnes).

Komentáře

Nový komentář