Ale ne, znovu ten příšerný sníh v okně! Ne a ne se ho zbavit a je tady už pěknou dobu. A teď se noc pravděpodobně změnila v den. Došlo k neočekávanému zvratu, kdy bylo potřeba změnit plány a výsledek ještě není úplně zřejmý - ukáže se až za několik hodin, možná, to se ještě neví. Aspoň do rozumného probuzení se.
- Náskok +1 byla teoreticky předzvěst něčeho.
- Technologie dělá co může a přesto se zdá, že to nestačí. Pitomé hi-tec, 112 jader je zoufale málo. Sedm hodin...
- Na nic nemělo smysl koukat, ale co už, stalo se. Každopádně co bylo viděno, nemůže být odviděno, takže se postesky musí samy utopit v záplavě čaje. Záblesky zatím tři, povede se to replikovat?
- V takovýchto nocích občas i spadne meteorit nebo se na obzoru zjeví ostravsky synek. SIGTERM jedině, aspoň lepší jak nesmysly.
- Celkem kouzlo, že vlak pojede pokaždé právě v tu chvíli, kdy je potřeba přejet přejezd včas.
- Všechno se vyrovnalo podle původního pravidla - k nepochopení vzhledem k tomu, že zaniklo několik podstatných okolností a objektů.
- Trochu vyšvihnutí designu v duchu SL, což lze posoudit jako úmyslnou změnu k horšímu a celkově pochopit jako degradaci a vnitřní dezintegraci.
- Proběhla větší oprava screenu z OS9 z časů minulých; to zahrnovalo grandiózní boot iMacu a koumání, jak soubor dostat aspoň do nějakého okolí (ve kterém byl akorát SL 10.6.5 a Linux). Nakonec vyhrála flashka, která stejně musela ztratit své FAT a přijmout to nejnutnější.
- V záplavě leopardů a zejména těch zasněžených se dá pořád jen těžko překousnout vzpomínání na umírání tygra. Bylo to všechno příliš brzo a jeden rok je neuvěřitelně krátká doba na cokoliv.
- Florencie se blýská a září, zvlášť když se v ní nocí odráží různé užitečné kovové vynálezy.
- I když se nic nemění, nemá smysl, aby všechno zůstávalo v aktuálním stavu - a to je fajn rozpor a dost možná primární příčina zamrzázní.
- Kolem je spoustu trubek bez náznaku talentu a vlastní snahy. To nemá budoucnost. Bude potřeba obnovit high class a postupně prosazovat hlubší izolace.
- Elektronický stín a elektronická inkvizice.
- Na druhou stranu je +1 v tomhle případě i krok dolu, protože to už mělo být teoreticky dávno a teď k tomu ještě ty aktuální trendy a pohlcení něčím, co nemůže být z vnitřího pohledu definováno. Velká chyba, kde +1 může být i -2.
- Statusy jsou nejlepší a všichni jsou spokojení, když mají svůj originální status a mohou ho prezentovat. A to dobře popírá premisu, že je status na nic. Ještě lepší je pak statusy koumat a v tu chvíli je to už odhadování, ne zábava.
- Trochu obezřetnosti a správné percepce odhalí zapeklení raz dva. A všechno se pak zase opraví, něco ne.