A tak přišel listopad a popadal stromům jejich listy. Ty se za kočičí pomoci samy posbíraly a uložily do pytlů, kde čekají, až se z nich stanou vyšší formy života - kaktusy, nebo sněhuláci. Takže až se jich zima zeptá, co dělaly v létě, ďábelsky se zasmějí a utečou v dál. Krom podzimních radovánek si taky ještě mnozí z nás užívají schovávání se za barely, lezení po stromech, lezení po věžích, prodávání stolů a nekonečné ukládání svého epického života.
- Oh, káva! Tolik svítí a září, jako dar z nebes.
- Opětovný přesun do Florencie se maximálně vydařil a vše je barevné a v pohybu. Casa dolce casa. A je potřeba neustále splývat s davem, protože všude někdo číhá - ve stínech, s jedovatými šipkami.
- V síti zla se vyskytují nemálo vykutálení jedinci, co jsou očividně placení za to, aby skutečně ručně procházeli určité skupiny a psali jejich členům pracovní nabídky, na které by mohly klidně odpovídat i cvičené opice. Hanba jim, jsou nepoučitelní.
- Zas se nějak vyrojilo moc lidí, co na každém kroku popisují a slepě vychvalují své nové nekvalitní notebooky. Kusy x86 plastů se vzájemně vykradenými designy. A mají z toho ještě radost, ale koho to zajímá, že. Kdyby to jen všem nevnucovali.
- ~, nesmí chybět. A hlavně ∂∂ wheee.
- Povedlo se konečně sehnat AC2, takže to jede oficiálně, bezchybně. Jen smůla, že zavrhli mobilní čipy. Ovšem krabička a dývko se lesknou znamenitě nejen na slunci. I když, taky moc nejde synchronizovat mezi mými platformami. Asi nějaká vada.
- Když je řeč o platformách, pořád je lepší dělat všechno pro PPC a smát se, jak se s tím x86_64 (ne)popere.
- V záplavě efektů a mnohých zbytečností lze jen těžko dohledat skutečně užitečné služby, které najednou v SL zmizely, teď konktrétně čtení.
- Máme radost, cvakáme do strojů, záříme a já nemám doklady.
- Vymýšlení prostředí je velká zábava; mít možnosti realizace je pak úplně nejlepší.
- Monteriggioni je děsně nesynchronizovaná díra.
- Když náramek vytuhne a popraská, tak v něm lupne. A pak se vytvoří prasklina. A tam to vyteče. Zeleně.
- V dálce tiše mňouklo, úplně z toho někoho zamrazí. Mňoukání synchronizuje.
- Dost dobře není kdy a kde pokračovat v opravách a nových vlastnostech StyXu, což je absolutní neštěstí, hlavně teď, když už jsou zřejmě masově nasazeny profily. A stejně to není ani tak dost snadné pro trubky.
- Po celé zemi jsou roztroušeny nové a nové výzvy a s nimi možnosti synchronizace.
- Asi je lepší, když se ještě víc omezuje komunikace, aspoň se dá předcházet konfliktům se slepicemi a trubkami. Bohužel ale i v nich existují výjimky. A ve výjimkách výjimky, co si umí poradit a synchronizovat se.