Výpadek na mnoho mnoho hodin. Do sítě si zalezl pavouk a zastavil mlýnek, který se až příliš radostně snažil točit kolem své osy. Lopatky jsou nyní zlopatěny a je velmi nejasné, zda se budou moci po opravě roztočit a vířit, i když všechno nasvědčuje tomu, že se opraví velmi rychle a ráno si vyjde sluníčko právě tak, jako by se nic nestalo.
- Nová ztráta kontroly nad profily... jako by nestačilo odevzdat trofeje, ale to jsou zas pohádky 1024 a jedné noci.
- Opera(903,0xa000ed88) malloc: *** error for object 0x288bc00: incorrect checksum for freed object - object was probably modified after being freed, break at szone_error to debug; Opera(903,0xa000ed88) malloc: *** set a breakpoint in szone_error to debug Segmentation fault. Forced prebinding a promazání cache aplikací za běhu to řeší - to nikdy nezkoušejte doma. Taky krásná ukázka toho, co se stane, když skutečně dojdou browsery.
- Povedlo se pro BFU blokovat facebook na low-levelu. Ti mocnější si k němu cestu stejně najdou, bohužel. Je ale smutné, že místo aby mysleli na rozvoj svých schopností, tak se příliš zaměřují na výsledek, ve kterém se nechávají dobrovolně deintegrovat a jinak ničit. Měli by se zamyslet, dokud je čas. Ale neudělají to, protože je to ještě nenapadne. Pitomé oběti pitomé rekurze.
- Ze zásahu vyšší moci bylo možné Vistu hodnotit i lépe jak XP, kdo by to čekal. Stejně se ale nedá říct, že by to bylo vyloženě víceuživatelské prostředí. A změny z vykradeného BSD jsou stejně minimální.
- 1999, letní nálety. Hudba, která zní po letech pořád stejně, což je jedině dobře.
- No tak si čum a vztekej se u toho. Prostě to jde a i přes to vícenásobné všechno mi to pořád ještě stojí za to.
- Taky byla nádherně vidět minoritně selhávající technika. Nezávisle na více místech. Ale tomu je potřeba fandit, protože bez chyb by to nikdy nebylo ideální.
- Bylo by moc fajn, kdyby se povedlo slušně broadcastovat celá prostředí netcatem a mít to následně bez chyb. Pak by nebyl vůbec v ničem žádný problém, jen ještě mít celou síť na gigabitu.
- Úplně to zas vypadá jako konec s hlodavci, hw-mody, nočními kódy a podobnou havětí, ale to snad ne, to musí být potlačeno. Koneckonců, všechno vlastně funguje bez kontrolních komponent a ještě ke všemu správně, tak proč by nemělo jít právě tohle.
- StyX se zpětně ještě více modularizuje za pochodu. Je to síla, vážně.
- Ve Win vyloženě chybí Exposé, používat tam 200 tabů v Opeře je nemožné.
- Horší zmrzlina snad ještě nebyla.
- Půlnoc.
- Neutrálně šedá, ale s nějakým podivným alfakanálem. Co s tím?
- A hele, mlýnek se začíná točit.
Měl by se snad v budoucnu objevit článek s fotkami, pokud to bude mít ještě smysl a půjde to stihnout. Pokud se stihnou ony fotky, což je pořád nějak zdržováno a odkládáno.