Byla noc a byl začátek září. Venku ještě ve tmě poletovali hmyzáci, svítila lampa, která se nenechala ani pod nátlakem vyfotit, a v hlubinách IM se ozývaly různé zvuky, například skřehotání obřích lidi-žeroucích krys. Alespoň tak nějak to od Ctirada vyznělo. Po obrazovce přeběhl poník. Byla noc a byli jsme šťastní.
Kec v nadpisu pochopitelně souvisí s facebookem, jak jinak. Tu hrůzu je potřeba zastavit. Jenomže... jeho primární uživatelé jsou neobyčejně tupí, na všechno kliknou, všude se přidají, všude se označí, volí Věci Veřejné a budou tohle svoje vězení bránit zuby nechty a prosazovat u toho další a další nesmysly. Jakým způsobem je vlastně možné celé tohle ukončit, pochopitelně s co nejmenšími ztrátami? Po nekonečných týdnech zbytečných úvah po stránkách technických a právních zbyla vlastně jen jedna myšlenka, u které se ale těžko předvídat efekt. Je jí případná možnost zasytit síť obrovským kvantem (tj. více než 75 %) naprosto nereálných dat, která by snad mohla vést k její alespoň částečné strukturální degradaci.
Zbytek toho asi následuje v bodících, je to snazší - narozdíl od myšlení.
- Noc byla též úžasná v tom, že se v jednom okamžiku povedlo udělat alespoň maličký EPIC WIN, byli jsme s minjim jako v cukrárně.
- Je dobré si zapamatovat poučku, co údajně tvrdila v televizi nějaká slečna - že je Big Ben nádherný, protože vypadá jako obrovský robertek.
- Aspoň víme, jak kdo definuje podnětné filmy.
- Kolem druhé ráno mi celý pokus o kompozici, vyvážení bílé a kontrastu přinesl akorát tak zklamání a koukal jsem pak s tichou bázní hodiny na dokonalý portrét a nechápu, jak se tam tak kvalitní kontrast dostal. Možná mě u toho zmátl i obsah a ne jen forma?
- Když čekám na ímejl, přijde vždy něco jiného, jinam a jinak.
- Ve StyXu byla brutální chyba, řekněte omg. Ale už opraveno.
- Je potřeba vytvořit novinky v naprosto neprioritní části IS.
- Přijde mi zvláštní, že si někdo, když má tu možnost, nevytvoří jako projev svého narcismu fanouškovskou stránku svého blogu, jako mám já :p. A vůbec málo myslíte na sebe.
- Snažím se opravit rozbitou kosu, abych ji pak mohl znovu nabrousit a sekat hlavy.
- He he he... radši nic.
- Je vždy chyba s nadšením někomu sdělovat přímé dojmy z obrázku na stole, zvláště pak při čaji a bez tušení, s čím že to vlastně kontakt.
- Blind Guardian a Finntroll, chybělo mi to tu, ale doplněno, konečně.
- SMSky mě nehorázně děsí. Nejde o to mňoukání.
- Přeju minjíkovi další megaúspěchy a případný úspěch v činnosti, až všechno selže a stane se vysněnou uklízečkou.
-
Jedna kapka
-
Další kapka
-
Kolíčkolezec
-
Klíček
-
Náš milý koberec
-
Žebříci
-
No... tak
-
Taky pssst :p
-
Dehetník v rozkvětu
-
Před odletem
Dál už nevím, stroje ovládají mou mysql. Barvy venku mě zklamaly, byly moc... moc jiné, nepříjemně syté, pak nevýrazné a nakonec moc dokonalé. Je to ostuda, za chvíli bude tři čtvrtě na čtyři. Tak pa.