Už to bude přes čtyři dny 1200km výletu do ZOO a vlastně jako by se nic nestalo. Noci plynou neuvěřitelně pomalu, přes dopoledne není na nic čas, pak je do večera horko a večer je už zas na všechno tma :). Ještě zbývá cesta zpátky, snad se povede.
Zbytek by možná šel sepsat formou kratších postřehů:
- Výletní 200km kolečko po horách se dá stihnout ani ne za půl dne.
- Ačkoliv se dá libovolná trasa sebelépe plánovat, je téměř nemožné se na posledních několika kilometrech správně trefit.
- Pravděpodobnost zachytit UFO pouhým neumyslným výstřelem 1/4000 s proti obloze je děsně malá a samozřejmě se mi to zase nepovedlo.
- Ještěrka má tendenci utíkat, pokud ji nepřejede cyklista.
- Při pokusu kontaktovat jednu nezmiňovanou konkrétní osobu se z ničeho nic bez vysvětlení hroutí všechno kolem a bez náznaku příčiny padají dokonce i UNIXové systémy. WTF?
- Otevírání flašky pomocí boty je velice mocná finta!
- Dneska má už od půlnoci svátek Klarí, mimochodem.
- Spoustu lidí (bez vzájemných významných propojení) v posledních dnech migrovalo na jiné blogové systémy a podobně i modifikovali svoje profily na sociálních sítích. Zřejmě je to další důsledek jedné kampaně.
- Rozkopali mi na jednom super místě silnici, nejde teď zaparkovat a krást 10Mbit linku.
- U Jareda jsou právě šílené kamiony.
- Objednal jsem si pizzu u Mlýnku a byl to asi ten nejlepší tah za poslední dva týdny.
- Dívat se na svět skrz Illustrator kupodivu nekazí charakter.
- Projekty mají obrovské zdržení, ale co nadělám, nedaří se nic.
- Noční chvíle s některými osobami dovedou skutečně vyděsit, ale je to na jednu stranu dobře, aspoň všichni držíme při sobě.
A teď to vybouchne... možná.