Eida.cz - Zpátky v půlce srpna

Zpátky v půlce srpna

Eida

Už to bude přes čtyři dny 1200km výletu do ZOO a vlastně jako by se nic nestalo. Noci plynou neuvěřitelně pomalu, přes dopoledne není na nic čas, pak je do večera horko a večer je už zas na všechno tma :). Ještě zbývá cesta zpátky, snad se povede.

Zbytek by možná šel sepsat formou kratších postřehů:

  • Výletní 200km kolečko po horách se dá stihnout ani ne za půl dne.
  • Ačkoliv se dá libovolná trasa sebelépe plánovat, je téměř nemožné se na posledních několika kilometrech správně trefit.
  • Pravděpodobnost zachytit UFO pouhým neumyslným výstřelem 1/4000 s proti obloze je děsně malá a samozřejmě se mi to zase nepovedlo.
  • Ještěrka má tendenci utíkat, pokud ji nepřejede cyklista.
  • Při pokusu kontaktovat jednu nezmiňovanou konkrétní osobu se z ničeho nic bez vysvětlení hroutí všechno kolem a bez náznaku příčiny padají dokonce i UNIXové systémy. WTF?
  • Otevírání flašky pomocí boty je velice mocná finta!
  • Dneska má už od půlnoci svátek Klarí, mimochodem.
  • Spoustu lidí (bez vzájemných významných propojení) v posledních dnech migrovalo na jiné blogové systémy a podobně i modifikovali svoje profily na sociálních sítích. Zřejmě je to další důsledek jedné kampaně.
  • Rozkopali mi na jednom super místě silnici, nejde teď zaparkovat a krást 10Mbit linku.

  • U Jareda jsou právě šílené kamiony.
  • Objednal jsem si pizzu u Mlýnku a byl to asi ten nejlepší tah za poslední dva týdny.
  • Dívat se na svět skrz Illustrator kupodivu nekazí charakter.
  • Projekty mají obrovské zdržení, ale co nadělám, nedaří se nic.
  • Noční chvíle s některými osobami dovedou skutečně vyděsit, ale je to na jednu stranu dobře, aspoň všichni držíme při sobě.

A teď to vybouchne... možná.

Tento článek přečetlo již 102 čtenářů (0 dnes).

Komentáře

Nový komentář