Je pátek. Za chvíli plnou silou udeří poslední sprnový víkend, pak dva nesmyslné dny... a pak se děcka zase nahrnou do škol. Zkusím trochu zrekapitulovat události minulých dnů, ale nevěřím tomu, že se to povede.
- Je založena úplně nová sekce - Ekologie, kam Standa plánuje sepisovat svoje názory na životní prostředí a šířit poselství recyklace. Měli bychom mu fandit.
- Je v plánu menší potopa.
- Neteče voda. Trubky se pravděpodobně zkroutily a dočasně nejdou spravit, dokud nepřijde odborník a nepodívá se na to svým bystrým okem.
- Chtějí po mně implementovat bannery ve flashi. Nechutné.
- Cestou do hlubokých hor za Medúzkou a na ten tábor jsem viděl množiny krav, ale nešly vyfotit, protože nebyl po ruce žádný dostatečně širokoúhlý objektiv. Za zmínku též stojí postřeh, že během zpáteční cesty byly množiny krav kolem měst prázdné.
- MAS má moje velké poděkování za rozuzlení tajů chyb digitálního vysílání. Všechno teď šlape jak po másle.
- Nejde zorganizovat soví předsetkání, s tím je potřeba něco udělat.
- Tlusťoch s trojkou už zas nepíše. Vůbec nikdo nic neví.
- V noci jeli ďáblové na půlnoční Mafii 2. Bohužel jsem jim nemohl fandit, neboť jsem byl zažrán do DD-WRT a plánuju o něm sepsat canc.
- Zas nějak Miro dostává v noci segfaulty a může za to C, proto tráví čas v Patáči a podobně a píše mi před druhou ráno ostravske kecy.
- Všechny titulky jsou snad jen vtipy. Ale aspoň je v nich kus klíče.
- Swampík byl nějak překvapen, že znám jeho končiny a místa odpočinku.
- Lu porušila svůj slib a šla k nějakému knechtovi, co provozoval elektronické čáry a pustil ji zpět do vaší doby.
- Potřebuju se co nejdřív useknout kosou, pořád je to vypadlé až běda.
Tož asi tak. A úplně nejhorší ze všeho je sledovat statistiky a divit se, kdo všechno sem leze a nezanechá ani kus vzkazu. Ostuda.