Eida.cz - Offline zas až do úsvitu

Offline zas až do úsvitu

Eida

A je znovu ticho. Ticho po pěšině. Za oknem se ještě ke všemu vyrobila duha. To je výborný. Bylo-li by zváženo, kde všude jsem se v minulém týdnu objevil, přišlo by i na to, že být neviditelný nemusí být vždycky výhoda a nekonečná zábava.

Mlýnek se stále nějak netočí, možná že je zaseklá lopatka o texturu. Počkám, ale tak maximálně čtyři nebo pět let, pak už bude zas moc spěchu. Ve skutečnosti je i týden čekání celkem k pláči. A to všechno jen pro 10h! No je to vůbec možné? Jsme nepoučitelní... :p

Jako poslední novinka se dá započítat čerstvá Fedora 13 na Sentinelu (x86_64) a v ní jedoucí VirtualBox s Widlemi jako hrom. Hodí se na to nástroje zla a bude to nejlepší, muhehe. Hlavně (a hlavně aby to motivovalo Lucku) rozjet zas pořádně multiplayerovou paketovou střílečku na nějaké další noční párty, místo se vybere náhodně. Shodou okolností nějakým záhadným způsobem taky chyběl minule wireshark, takže se nepovedlo (nebylo jak) pokoumat pořádně Dotek Smrti a zákulisí duše jeho ISP. Příčinou mohla být teplota místnosti, která byla přes noc jen 32.2 °C a mělo být 128 °C. To se už nikdo nedozví. Ale co už.

Mezi další zázraky posledních dnů určitě budou patřit pěkně rozsvícená líza, zesílený vrtuleň a dotek Slunce, které bylo i přes mraky neuvěřitelně horké a přesto neukazovalo hodiny správně. Rovněž taky voda a nespočet ulovených hmyzáků, a to včetně vosy lovené pomocí tužky, která pak zákeřně uletěla jako včela.

Rozhodně to všechno stálo za to, přestože se nepovedlo vymyslet dokonalý plovoucí stůl na pinec, živé ryby z Tesca na výlov, bezproblémový bombový provoz cmake kdekoliv a kdykoliv a v neposlední řadě zdroj chladu na chytřejší akce (proto pijeme hodně kafe - abychom dělali hlouposti rychleji s větším množstvím energie a točily se nám z toho mlýnky). I když ve sklepě to třeba i šlo, ale jsou tam pavouci. 

Z hlediska nových záhad se toho zas tolik nestalo. Snad jen to, že Romanga nemá žádné novinky a že přes noc napršelo do oken až na zem. A možná jedno falešné UFO a ta podivuhodná skupina lidí, co se pohybovala kolem kostelního hromosvodu.

A co bude dál za projekty a projektily? USWGE v Javě, prozatím jako tajemství :). A taky zajistit, aby se Chuck Norris obracel v hrobě pomocí sady integrálů. Položek je celkem 1200, takže to odpovídá přibižně třiceti kouskům denně, což nezní zas tak strašidelně a dalo by se to stihnout. Taky je potřeba pomocí pokročilé výrokové logiky dokázat, že kdo nemá jabber, má rád humry. Zatím se neví. 

"A to si jako myslíš, že když promažu mlýnek olejem, tak se roztočí?"

Tento článek přečetlo již 102 čtenářů (0 dnes).

Komentáře

Nový komentář