"Tonight's the night. And it's going to happen again, and again. Has to happen. It's not what I want. But what I want doesn't matter."
Nebo tak nějak. Obyčejně se snažím všem těmhle zbytečným konfliktům vyhnout, ale jakmile někdo podcení situaci a začne vyjebávat s někým z nás, je potřeba to vzít pevně do rukou a poukázat na to, že je to skutečně very bad idea.
Tiše jsem rozseknul krustičku pudinku. V takové chvíli se krásně vybaví, jak je to celé dneska jednoduché, když všichni dělají úplně zbytečně naprosto hloupé chyby. Kam zmizela stará kouzelná doba, kdy si dávali mnohem větší pozor na svoje soukromí, celé akce pečlivě plánovali a uměli krásně zahladit stopy? Kdy byl i útok projevem úcty? (Zdravím vás, mé drahé filtry prokusující se potvory!)
Zbývá ještě pár hodin, pak se ukáže. Byl-li kdo schopen takového stupidního výkonu, či snad dokonale plánované matoucí akce? Odpovědi jsou tam venku.
Muehaha... :p