Eida.cz - Přiletělo UFO a pak EOF

Přiletělo UFO a pak EOF

Eida

Je noc, jako vždy. Tolik je toho poslední dobou k ničemu. Úplně jsem se zničil a nemůžu se za to na sebe ani podívat, jsem si sám v očích nepřítelem. A ještě ke všemu si nemám jak a hlavně s kým udělat a vypít fakt nejlepší čaj z nejhezčích hrníčků. Stýská se mi. No prostě EOF, totální. Třeba se nějak dostanu aspoň ven na kafe a uvidím asi tak dva a půl a dvě vrány.

Večer nám nad hlavou zas naprosto zbytečně proletělo UFO, stejně jako v létě. Jen s malým rozdílem - nebylo plně osvětlené. Letělo zatraceně rychle, naprosto neslyšně a dost nízko, pod mraky, dokonce na něj dopadlo světlo z města a jemně se odrazilo. Bez pochyby se jednalo o dokonale homogenní matně tmavý objekt ve tvaru V, s obrovskými rozměry. Po několika úvahách se zdá, že by to mohl být nějaký nový stealth letoun. Stealth technologie umožňuje určité akustické utajení, krom aerodynamických tvarů a tlumících materiálů například urychlením podzvukového proudění ve vstupech na nadzvukovou rychlost a jeho opětovné zpomalení v sacích kanálech, kdy se zvuk nemůže šířit dopředu. Nebo urychlování mísení výtokových plynů pomocí štěrbinových trysek a snižování výtokové rychlosti užitím dvouproudových motorů. Pak ale vyvstává otázka, proč by na sobě nesl desítky světel a v noci je měl zapnuté a ještě ke všemu nad městem.

Konečně jede někde na testování StyX 0.9.25.2. Však byl už nejvyšší čas. Nová administrace guestbooku umožňuje filtrovat a dohledávat podle IP, jak potřebovali očividně. Nejspíš bude muset být uskutečněn původní záměr a za asistence statistické třídy umožnit také filtrování podle cookies. Potom už jen takové drobnosti jako finalizace interface pro soubory a povolování komentářů. Snad všechno bude, i pomeranče.

Dneska musím zas lovit do města. Mám ještě velké plány, ale mezi hlavní poselství bude patřit lov kabelu. Stalo se totiž to, že nemám v celém domě USB A-B kabel zrovna ve chvíli, kdy ho potřebuju na připojení dy zařízení. Tak to je bordel. 

PowerMac je stále nemocný. Vytuhává nejen Tiger, ale i čerstvý Leopard na druhém disku. Těžko říct, čím to je. Všechno vypadá normálně. Padá hlavně při přenosu velkých bloků. Může to být čímkoliv, ale nejspíš bude stačit vyměnit některé paměťové moduly a bude to. Alespoň dneska dostal novou mechaniku, nějaké LG, pochopitelně multi všechno, DVD+-R/RW/DL/RAM, LightScribe... Tak uvidíme, zatím se chytla pěkně.

Ein klagender Wind weht durch dunkle Gassen... Einzig er versteht mein tiefes Leid. Vielleicht vereint er im Tode mit der einst stolzen Stadt, die ein kranker Geist hat vernichtet. Was ist deiner Meinung nach der Sinn des Lebens?

Tento článek přečetlo již 144 čtenářů (0 dnes).

Komentáře

Nový komentář