Předem musím říct, že jsem se do psaní článku dneska vůbec, ale vůbec nemohl přemluvit. Možná už jen z toho důvodu, že to ani dneska, stejně jako včera, vůbec nestojí za to. Snad za to všechno můžou ty UFOni.
Tím prvním a naprosto nejhorším problémem je mé opětovné doslovné odříznutí od komunikace a když už se to přece povede, dostávám samé negativní zvěsti, a to i od osob nejmilovanějších. Mám tady sepsanou spoustu práce a nemůžu se na to soustředit.
Dneska dopoledne mě zase potěšili sousedi, ke kterým přijel náklaďák a začal mi pouštět toxické výfukové plyny do oken. Pánům venku jsem za to (ne)patřičně vynadal a chtěl na ně zavolat odtahovku, z čehož pro dnešek výjimečně sešlo. Po tomto malém incidentu jsem si chtěl udělat malou radost, takže jsem upgradoval firmware v HIVE systému, ale zas tak super to nebylo.
Přes poledne jsem si znovu nechával ubližovat slunečními paprsky a děsily mě k tomu jen samé zlé a negativní SMSky, takže jsem se skoro rozhodl to všechno vzdát, ale vydržel jsem to, dal si sprchu a šel jen tak bezmocně sedět na židli.
Pak začaly ty neplánované výjezdy do města, odpoledne a pak večer, což přišlo všechno v tak nevhodnou dobu a nikdo, ale opravdu nikdo mi nechtěl brát telefon. Mám z toho tak tři fotky, kdy jsem roztržitě zevloval poblíž Tyršů.
A teď, když dojdu sem... omg, zlo největší, zas je tu jen tma a ticho. Ale jak jsem se dočetl u Tygříka, snad za to můžou ti dnešní UFOni... (mmj. někdy loni touhle dobou jsem i objevil web, kde můžete UFáky nabonzovat ;), zkusím si pak vzpomenout)