Eida.cz - Všechno je krokodýl

Všechno je krokodýl

Eida

Už je pátek. To je peklo. Ale co se dá dělat. Nějak mi opět docházejí slova, takže to zase vezmu v bodech.

  • Včera bylo prostě nemožné sehnat ve městě v rozumné době rozumnou zmrzlinu.
  • Včerejší dopoledne patřilo opět pokusům fotit cosi mezi stromy. Pravděpodobně to bude jakási podvědomá reakce na středeční kritiku automatických režimů digitálních foťáků. Jasně, ale kdo by nechával plnou automatiku na zaostřování?

  • Celkem se mi zalíbila skladba Nyt kun minua jätetään od Musta Joutsen (2008).
  • Vyložil jsem dorazivší zásilku Lambrusca a hned je to všechno o něco lepší. Ještě ale hlavně někde sehnat aspoň jednu flašku Shadowbanish...

  • Není mi dobře, skoro úplně ze všeho. Nezvládám to tady. Přetvařovat se online taky nejde do nekonečna.
  • Dostalo se mi do spárů DVDčko s Vánoční akademií OA Pce 2008/2009.

A příště zas třeba něco... zatím papa...

Tento článek přečetlo již 121 čtenářů (0 dnes).

Komentáře

Nový komentář