Je skoro půlnoc. Pátek. A bude víkend. Podle AccuWeather jediné dva slunečné dny mezi bouřkami. Pondělek by měl spláchnout déšť... A jako dotek věčnosti na mě dopadá něco dávno známého, něco nového. Dotknout se tak nebe...
Je to tak dva dny zpátky, co StyX na tomto webu konečně dotáhl své SEO hodnocení na 100 %. Přesto z toho nemám úplně radost. Je tam ještě tolik na dodělání a během srpna to už musí být vše perfektní. Dneska jsem se snažil navrhnout novou třídu pro práci se soubory, konkrétně podporu pro statické obrázky, což by mělo být výhodné. Kupodivu to bylo velice snadné a dobře se to psalo. Ale už teď je jasné, že zas nejhorší práce bude navrhnout nějaké rozumné rozhraní :). A těší mě, že můj úplně první komentář na čerstvě nasazeném komentářovém systému byl od Tygříka.
Moje poznámky v kalendáři více či méně připomínají pavouky. A jejich barvičky ten dojem ještě umocňují, je to divné. Důležité je, že to dává dohromady smysl a sem tam to skrytě naplňuje moji hlavu ztřeštěnými a paranoidními představami.
Včera jsme se se Zdendou snažili najít levné a praktické řešení na jeho nový problém s počítačem a snad se to povedlo. Za zbylé peníze se bude moci jít opít do HuHu. Mimo to také nesl pro svou sestřičku zábavnou sololitovou desku, která byla stejně pro její účely až moc velká. Položil mi cestou zajímavou otázku. Proč jsem já vlastně nešel studovat na Dašák? Tuhle možnost jsem dostal celkem dvakrát a pokaždé jí nevyužil. A myslím, že je dobře, jak to nakonec dopadlo. USTAF nás naučil peklo neobcházet, ale umět se v něm neusmažit. Co by ze mě bývalo bylo teď, to si nechci raději ani domýšlet.
Nojo, za deset minut hodiny nemilosrdně odbijí další den. Tak mějte krásný slunečný víkend a smějte se na všechno.