Pořád se nemůžu dostat k tomu, abych konečně něco rozumného (nebo lépe, nerozumného) sepsal. Je to zvláštní, předloni touhle dobou to šlo skoro samo, jeden blábol za druhým a naše blogy hořely štěstím. A to byl nejen červen...
Čím to je? Jak se to mohlo stát? Jak je možné, že během hektického období maturit jsme neměli nic lepšího na práci, než se zabývat různými vtipy a podobnými kravinami a celé dny jsme proseděli online a psali do blogů?
Snad ta doba není tak nenávratně pryč a jednou se nám vrátí. Ale dnešní výlev myšlenek bych raději shrnul v bodech, podobně jako to dělá Tygřík na svém blogu.
- Rozebírat d2s z 1.09d nástrojem pro 1.07 opravdu není nejlepší nápad.
- Minjík má velké problémy být FIT, měli bychom mu nějak pomoct.
- Poprvé jsem se byl podívat uvnitř pekelných prostor pardubického Dachau a nemyslím si, že by to bylo až tak děsivé a studené, jak nám Medúzka popisovala. A jsou tam všude pěkné obrázky.
- Dneska opět přišel další plakát s pozvánkou na Duo Ťuk.
- Malé roztomilé slečny v ulicích si nezaslouží pracovat pro O2, když jim pověst kazí nagelovaná hovada v oblecích pracující pouze pro agenturu, která pracuje pro O2.
- Lidé na vesnicích považují 2Mbit připojení za něco úžasného.
- Spoustu lidí mě nemá rádo, ale s tím nic nenaděláme :) ... o to víc si vážím těch, co mě rádi mají.
- Longer v KFC se cenově opravdu vyplatí.
- Na StyXu je stále neskutečné množství práce, ale už je to aspoň nalajnováno a není potřeba nic složitě řešit.
- Apple připravuje na vypuštění Snow Leoparda (10.6). Naše PPC budoucnost tím už teda asi fakt definitivně končí.
- Zaujalo mě, že skoro stejná slova od dvou různých osob mohou vyvolat až tak odlišné dojmy.
Tak to by asi zatím mohlo stačit... uvidíme, co bude dál.