Eida.cz - Poločervnové postřehy

Poločervnové postřehy

Eida

Pořád se nemůžu dostat k tomu, abych konečně něco rozumného (nebo lépe, nerozumného) sepsal. Je to zvláštní, předloni touhle dobou to šlo skoro samo, jeden blábol za druhým a naše blogy hořely štěstím. A to byl nejen červen...

Čím to je? Jak se to mohlo stát? Jak je možné, že během hektického období maturit jsme neměli nic lepšího na práci, než se zabývat různými vtipy a podobnými kravinami a celé dny jsme proseděli online a psali do blogů?

Snad ta doba není tak nenávratně pryč a jednou se nám vrátí. Ale dnešní výlev myšlenek bych raději shrnul v bodech, podobně jako to dělá Tygřík na svém blogu.

  • Rozebírat d2s z 1.09d nástrojem pro 1.07 opravdu není nejlepší nápad.
  • Minjík má velké problémy být FIT, měli bychom mu nějak pomoct.
  • Poprvé jsem se byl podívat uvnitř pekelných prostor pardubického Dachau a nemyslím si, že by to bylo až tak děsivé a studené, jak nám Medúzka popisovala. A jsou tam všude pěkné obrázky.
  • Dneska opět přišel další plakát s pozvánkou na Duo Ťuk.
  • Malé roztomilé slečny v ulicích si nezaslouží pracovat pro O2, když jim pověst kazí nagelovaná hovada v oblecích pracující pouze pro agenturu, která pracuje pro O2.
  • Lidé na vesnicích považují 2Mbit připojení za něco úžasného.
  • Spoustu lidí mě nemá rádo, ale s tím nic nenaděláme :) ... o to víc si vážím těch, co mě rádi mají.
  • Longer v KFC se cenově opravdu vyplatí.
  • Na StyXu je stále neskutečné množství práce, ale už je to aspoň nalajnováno a není potřeba nic složitě řešit.
  • Apple připravuje na vypuštění Snow Leoparda (10.6). Naše PPC budoucnost tím už teda asi fakt definitivně končí.

    Mac OS X Snow Leopard - Intel

  • Zaujalo mě, že skoro stejná slova od dvou různých osob mohou vyvolat až tak odlišné dojmy.

Tak to by asi zatím mohlo stačit... uvidíme, co bude dál. 

Tento článek přečetlo již 132 čtenářů (0 dnes).

Komentáře

Nový komentář